Bobutespaskola.lt – Asmeninė kredito sąskaita iki 3 000 €!

BobutespaskolaBobutespaskola.lt – arba tiesiog AB „BnP Finance“ rinkoje savo paslaugas siūlo jau 7 metus ir yra viena iš labiausiai žinomų paskolų bendrovių visoje Lietuvoje (šią informaciją įmonė pateikia savo internetiniame puslapyje). Įmonės išskirtinumas tas, kad visuomet bando pateikti geriausius pasiūlymus savo klientams, dažnai vykdo specialias akcijas. Įmonė siūlo greituosius kreditus nuo 50Eur iki 2000Eur, paskolos laikotarpis nuo 2 mėnesių iki 48 mėnesių, o didžiausias privalumas, kad nereikia įkeisti turto, bei nereikalingas kitų asmenų laidavimas.

  • Gauk pinigus per 15 minučių;
  • Kreditas nuo 50 € iki 4000 €;
  • Kreditai suteikiami nuo 2 iki 48 mėnesiai laikotarpiui;
  • Sutarties mokestis – 0 €.
btn-sanemt-big

Koks paskolos gavimo procesas?

Tam, kad gauti greitąjį kreditą iš Bobutespaskola, paspausk mygtuką “Gauti Kreditą”. Paskolas galima gauti 3 būdais: internetu, telefonu ir klientų aptarnavimo skyriuje. Norint gauti paskolą internetu – nurodyti norimą sumą, po to reikia užsiregistruoti internetiniame puslapyje, patvirtinti savo tapatybę internetiniu pavedimu (simbolinis – 1cnt. pavedimas), sulauksite atsakymo sms žinute ar elektroniniu paštu, jei atsakymas palankus greitu metu gausite pinigus į savo sąskaitą. Paskola telefonu suteikiama tokiu būdu – reikia paskambinti į klientų aptarnavimo centrą ( telefonu 8 700 80070), pateikti informaciją konsultantui, gausite atsakymą dėl galimybės suteikti paskolą. Ir dar vienas būdas, tai klientų aptarnavimo skyrius užpildyti paraišką, pateikti reikalingą informaciją, būtina turėti asmens dokumentą, jei bus galima suteikti paskolą, ji bus pervesta į jūsų nurodytą sąskaitą.

Kokios sąlygos norint pasiskolinti?

Asmuo turi būti Lietuvos respublikos pilietis ir turėti galiojantį dokumentą, bei būti ne ieškomu asmeniu. Taip pat asmuo turi būti nuo 18 metų iki 60 metų, bei turėti oficialias pajamas (dirbti Lietuvoje daugiau nei 4 mėnesius), pajamos negali būti mažesnės nei 100Eur, neturėti pradelstų įsiskolinimų.

Step

Užsiregistravę

Step

Perveskite 0.01 €
registracijos mokestį

Step

Pinigai bus
pervesti per
kelias minutes

Kokie mokesčiai taikomi?

Metinė palūkanų norma nuo 0% iki 75%, o bendra vartojimo kredito metinė norma nuo 0% iki 160% (metinė kredito norma priklauso nuo paskolos dydžio, bei paskolos grąžinimo termino). Šiuo metu įmonė siūlo specialią akcija – pirma paskola yra nemokama, jei skolinimąsi 100Eur arba 200Eur, 2 mėnesių laikotarpiui, t.y. kad nebus jokių palūkanų, jei paskola bus grąžinta laiku.

Įmonės darbo valandos:

Pirmadieniais – penktadieniais nuo 7:30 iki 22:00, šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 8:00 iki 20:00. Daugiau informacijos ir atsakymus į kitus aktualius ir būtinus žinoti klausimus gali rasti įmonės internetiniame puslapyje – https://www.bobutespaskola.lt/ , bei elektroniniu paštu – info@bobutespaskola.lt arba telefonu +370 700 80070 ).

btn-sanemt-big

Ar nedirbantis, pensininkas, užsienyje dirbantis asmuo gali gauti paskolą?

Nedirbantiems, pensionio amžiaus, užsienyje dirbantiems asmenims paskolos nesuteikiamos.

Ar galiu turėti kelias paskolas kitose įmonėse ir teikti prašymą Jūsų įmonėje?

Taip, jeigu nėra vėluojama grąžinti šių paskolų ir jeigu visų Jūsų per mėnesį turimų finansinių įsipareigojimų suma neviršija 40 proc. nuo Jūsų gaunamų mėnesinių pajamų.

Ar galima pasiskolinti papildomai? Padidinti turimą paskolą?

Negalite padidinti jau turimos paskolos, tačiau galite papildomai pasiskolinti, vienu metu asmeniui gali būti suteikti 3 vartojimo paskolos.

Ar galima gauti paskolą ne į savo asmeninę sąskaitą?

Ne, paskolos suma gali būti pervesta tik į Jūsų asmeninę sąskaitą. Registruodamiesi tinklapyje turite patvirtinti asmens duomenis ir bendrąsias sutarties sąlygas pervesdami 0,01 € iš savo sąskaitos.

Panašios paslaugos

Greitųjų kreditų rinkoje egzistuoja keli alternatyvūs pasiūlymai, pavyzdžiui, Ferratum, Vivus, SMScredit, Smspinigai – šios įmonės siūlo skirtingas paskolų išdavimo sąlygas. Jūsų patogumui mes sukūrėme greitųjų kreditų palyginamąją lentelę, kurioje surinkome visus, pačius populiariausius ir naudingiausius kreditorius. Įvertink, kuris kreditorius tau labiausiai tinka ir spausk mygtuką (Gauti Kreditą). => Greitieji Kreditai Internetu
Autors: