CreditStar.lt – Asmeninė kredito sąskaita iki 3 000 €!

CreditStarCreditStar.lt – tai tarptautinė įmonė, kuri dirba 8 šalyse, o Lietuvoje yra nuo 2006 metų. Įmonės išskirtinumas tas, kad ji nesiūlo daugybės rūšių kreditų ar vartojimo paskolų, o siūlo – asmeninę kredito sąskaitą, tai tarsi kreditinė kortelė, tik virtuali, tai suteikia tokius privalumus, kaip – galimybę atidėti ar pratęsti įmokų mokėjimo terminus, įmokas sumokėti anksčiau, o tai kainuotų pigiau. Kredito suma galima nuo 50 Eur iki 3000 Eur, o laikotarpis grąžinimui nuo 3 mėnesių iki 36 mėnesių.

  • Gauk pinigus per 15 minučių;
  • Kreditas nuo 50 € iki 3000 €;
  • Kreditai suteikiami nuo 3 iki 36 mėnesiai laikotarpiui;
  • Sutarties mokestis – 0 €.
btn-sanemt-big

Koks paskolos gavimo procesas?

Tam, kad gauti greitąjį kreditą iš CreditStar, paspausk mygtuką “Gauti Kreditą”. Internetiniame puslapyje (https://www.creditstar.lt/) pasirinkti paskolos dydį ir laikotarpį, tada užsiregistruoti nurodant asmeninius duomenis (tokius kaip vardas, pavardė, asmens kodas, telefono numeris, bei elektroninio pašto adresą). Užsiregistravus belieka patvirtinti dėl norimo paskolos dydžio, bei patvirtinti, kad sutinki su sutarties sąlygomis, bei pervesti simbolinį 0,01cnt. mokestį, kuris skaitomas, kaip tapatybės patvirtinimas. Creditstar patikrins kokia yra situacija su jūsų kredito duomenimis, bei ar tai nėra sukčiavimo atvejis. Įmonė labai atsakingai tikrina ar pateikti duomenys yra teisingi, ar nėra sukčiaujama. Jei paskola suteikiama, jūs pinigus gausite per 15 minučių (priklausomai nuo banko, tai gali užtrukti ilgiau).

Kokios sąlygos norint pasiskolinti?

Asmuo turi būti nuo 18 metų, bei Lietuvos respublikos pilietis, ar turėti leidimą gyventi Lietuvoje. Taip pat reikalinga gauti pastovias pajamas.

Step

Užsiregistravę

Step

Perveskite 0.01 €
registracijos mokestį

Step

Pinigai bus
pervesti per
kelias minutes

Kokie mokesčiai taikomi?

Metinės palūkanos yra nuo 30%, bendra vartojimo kredito metinė norma nuo 35,04% iki 158% (dydis priklauso nuo skolinimosi laikotarpio ir paskolos sumos, kuo trumpesnis laikotarpis tuo BVKKMN yra didesnė), sutarties sudarymas yra nemokamas. Delspinigiai už laiku nesumokėtas įmokas yra – 0,05%. Šiuo metu yra specialus pasiūlymas imant 600Eur, 800Eur ar 1000Eur kreditą, 12, 24 ar 36 mėnesių laikotarpiui sutarties sudarymo ir paskolos administravimo mokestis nėra taikomas, o metinė palūkanų norma 30%, bendra kredito norma 35,04%.

Įmonės darbo valandos:

Kiekvieną dieną nuo 08:00 iki 21:00. Daugiau informacijos ir atsakymus į kitus aktualius ir būtinus žinoti klausimus gali rasti įmonės internetiniame puslapyje – https://www.creditstar.lt/ , elektroniniu paštu – info@creditstar.lt arba telefonu +370 700 33388).

btn-sanemt-big

Ar galimą paskolą grąžinti anksčiau laiko?

Taip, galima. Grąžinant paskolą, mokėjimo pavedimo paskirtyje būtina nurodyti paskolą ėmusio žmogaus asmens kodą.

Ar gali paskolą mokėti kitas žmogus?

Taip, tačiau mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti paskolą paėmusio asmens vardą, pavardę ir asmens kodą.

Ar galiu 0,01 € registracijos mokestį sumokėti iš kito žmogaus sąskaitos?

0,01 € registracijos mokestį būtina atlikti tik iš savo asmeninės sąskaitos. Pervedimo, gauto iš kito asmens sąskaitos, neįskaitysime ir patvirtinti registracijos negalėsime.

Ar galima gauti paskolą kito žmogaus vardu?

Ne, paskolą galite gauti tik savo vardu, todėl registraciją turite atlikti naudojantis savo asmenine banko sąskaita.

Panašios paslaugos

Greitųjų kreditų rinkoje egzistuoja keli alternatyvūs pasiūlymai, pavyzdžiui, Ferratum, Vivus, Smspinigai – šios įmonės siūlo skirtingas paskolų išdavimo sąlygas. Jūsų patogumui mes sukūrėme greitųjų kreditų palyginamąją lentelę, kurioje surinkome visus, pačius populiariausius ir naudingiausius kreditorius. Įvertink, kuris kreditorius tau labiausiai tinka ir spausk mygtuką (Gauti Kreditą). => Greitieji Kreditai Internetu
Autors: