Greitieji kreditai nuo 18 metų

Greitieji-kreditai-nuo-18-metų

Greitieji kreditai nuo 18 metų Jei Jums jau 18 metų, galite užpildyti prašymą ir gauti greitąjį kreditą. Kompanijos, siūlančios greituosius kreditus Lietuvoje bendradarbiauja su veiksniais fiziniais asmenimis, sulaukusiais 18 metų ir ne vyresniais nei 65.
Norint pasinaudoti šia paslauga ir gauti greitąjį kreditą reikia buti Lietuvos piliečiu, turėti einamąją banko sąskaitą bet kuriame Lietuvos banke, neturėti pradelstų kredito skolų, bei nebūti užregistruotu skolininkų sąraše.
Mes išanalizavome įvairių kompanijų pasiūlymus ir išsiaiškinome, jog šiuo metu Lietuvoje yra 7 įmonės išduodančios greituosius kreditus nuo 18 metų: Provident, CreditStar, SmsCredit, Vivus, Credit24, Bobutes Paskola, Paskolostau.

Kitos kompanijos pakelia amžiaus limitus ir išduota kreditus asmenims nuo 21 metų amžiaus. Tai susiję su tuo, jog yra didelė greitųjų kreditų išdavimo rizika, nes išduodant kreditą neprašoma nei garanto, nei papildomų dokumentų iš darbdavio.

Greitųjų kreditų palyginimas

Kreditorius Reitingas Pirmas kreditas nemokamai Mėnesio % norma Kredito maksimali suma Kredito maksimali terminas

10 iš 10 2,7-6,2% 3 000 € 3-36 mėn.

10 iš 10 table-tick 6,2% 750 € 14-30 dienų

10 iš 10 5,2-6,25% 3 000 € 1-24 mėn.

10 iš 10 4-6,2% 3 000 € 2-36 mėn.

10 iš 10 2,5-6,2% 4 000 € 2-12 mėn.

 

Kaip galima gauti kreditą nuo 18 metų?

Mes susipažinome su taisyklėmis ir sudarėme glaustą instrukciją, kuri Jums padės įvykdyti reikiamus veiksmus norint gauti greitąjį kreditą.

Taigi, norint gauti kreditą, Jums reikia nuspausti “Gauti Kredita” mygtuką, paskui išsirinkti pageidaujamą sumą bei kredito gražinimo laikotarpį. Registracijos formoje užpildykite prašomą informaciją. Po patvirtinimo gavimo, paskolos suma per trumpą laikotarpį bus įskaityta į Jūsų sąskaitą.Paskolos pervedimo laikas priklausys nuo kreditoriaus darbo laiko, bei tarpbankinių pavedimų jei Jūsų bankas nebendradarbiauja su išsirinktu kreditoriumi.

Kasmėnesinė palūkanų norma

Greitieji kreditai Lietuvoje – naujas, bet jau išpopuliarėjęs būdas gauti pinigines lėšas neišeinant iš namų. Greitas ir patogus paskolos gavimo būdas ne visada būna pats pigiausias. Kompanijos išduoda kreditus nereikalaudamos papildomų dokumentų ir pažymų, taip jos tampa patrauklios klientams. Todėl dažnai palūkanų norma bus gan didelė. Palūkanų norma skirsis nuo siūlomos banke, pavyzdžiui, tam pačiam vartojimo kreditui, išduotam banke, palūkanų norma bus mažesnė, bet norint gauti paskolą banke Jums prireiks pažymų, laiduotojo, įnašo ir bent jau savaitės Jūsų laiko.

Maksimali paskolos suma.

Greitieji kreditai yra nedidelių sumų paskolos išduodamos trumpam periodui. Maksimali paskolos suma, kurią išduoda kredito kompanija, nesuteikiama pirmą kartą užsiregistravusiems klientams. Jei tokia paslauga Jūs naudojatės pirmą kartą, yra galimybė surinkti norimą sumą naudojantis kelių kompanijų paslaugomis tuo pačiu metu. Vėliau, norint gauti sekančią paskolą, kompanija Jums suteiks galimybę padidinti kredito sumą.Kompanijų pasiūlymai ryškiai skiriasi, todėl mes Jums siūlome pasinaudoti mūsų lentele, kuri palengvins geriausio pasiūlymo skirto būtent Jums paiešką.

 

Summary
Review Date
Reviewed Item
Greitieji kreditai nuo 18 metų
Author Rating
51star1star1star1star1star