Straipsniai

Greitieji kreditai studentams

Greitieji kreditai studentams!

Jūs – studentas!? Dauguma studentų tuo pačiu metu dirba ir mokosi, patys tvarko savo pajamas. Bet tuo pačiu metu gali atsirasti netikėtos išlaidos!? Taip gali atsitikti kiekvienam! Norisi nueiti į koncertą arba reikia įsigyti būtinos technikos mokslams, dabar tai įmanoma, be didelių pastangų ir sutaupant laiką. Greitieji kreditai studentams pasiekiami greitu ir patogiu būdu, per internetą!

Kas būtina norint gauti studento kreditą!?

Norint gauti kreditą ypač svarbu būtinai turėti Lietuvos pilietybę ir neturėti neįvykdytų įsiskolinimų kitiems kreditoriams. Visi kiti veiksmai labai paprasti, norint gauti greitą paskolą internetu, tereikia užsiregistruoti kompanijos interneto puslapyje. Užpildyti reikiamą formą, pažymėjus visą reikiamą informaciją. Jūsų užklausa bus išanalizuota ir po sprendimo priėmimo, kreditas bus užskaitytas į Jūsų sąskaitą, atkreipkite dėmesį, kad sąskaita gali būti, bet kuriame Lietuvos banke.

Kaip greitai galima gauti pinigus?

Daugelis kompanijų, išduodančių kreditus studentams, žada, kad pinigai pasieks sąskaitą po 15 minučių. Po teigiamo Jūsų siųstos užklausos sprendimo, Jūs gausite į savo telefoną ir elektroninį paštą pranešimą apie priimtą sprendimą. Tada į Jūsų sąskaitą bus pervesti pinigai. Pinigų pervedimo laikas priklausys nuo to, kokiame banke yra skolos gavėjo sąskaita. Jei Jūs turite sąskaitą tame pačiame banke kaip ir kredito siuntėjas, pinigai bus užskaityti per trumpą laiką.

Kiek Jūs galite pasiskolinti?

Naujiems klientams, kurie pirmą kartą registruojasi, pavyzdžiui “SmsCredit” siūlo kreditą iki 300 €, o “SmsPinigai” iki 1000 €, be to pirmasis kreditas šiose kompanijose yra beprocentinis. Tai reiškia, kiek paėmei, tiek ir reikia sugražinti, o kredito gražinimo data iki 30 dienų.

Greitieji kreditai studentams siūlomi daugelyje kompanijų ir yra patrauklūs tuo, kad nėra būtinybės ieškoti laiduotojo, arba ruošti krūvą dokumentų. Galima, net neišeinant iš namų užpildyti visus formalumus, kas yra tikrai labai patogu klientui. Net susiklosčius nepalankioms aplinkybėms, jei nepavyksta laiku gražinti kredito skolos, yra paskolos pratesimo paslauga. Bet tokiu atveju, jau teks mokėti procentus. Kad turėtumėte švarią kredito istoriją ateityje, prieš imdami paskolas, labai atidžiai įvertinkite visas galimybes gražinti kreditą. Tai Jums suteiks pasirinkimo laisvę ir padidins Jūsų šansus gauti teikiamą kreditoriaus sprendimą!