Minipaskola.lt – Asmeninė kredito sąskaita iki 3 000 €!

Minipaskola.ltMinipaskola.lt.lt – arba kitaip Ferratum tai didžiulė tarptautinė kompanija, kuri turi daugiau nei milijoną klientų ir yra įsikūrusi 22 šalyse ( ne tik Europoje, bet ir Australijoje, Kanadoje, Meksikoje, Naujojoje Zelandijoje, ir kitose ). Įmonė siūlo: vartojimo kreditus, specialius nuolaidų pasiūlymus antram kreditui, bei paskolas verslui. Paskolos dydis yra nuo 100Eur iki 2000Eur, terminas per kurį reikia grąžinti paskolą – nuo 61 dienos iki 24 mėnesių (verslo kreditui, pateikiami individualūs pasiūlymai).

  • Gauk pinigus per 15 minučių;
  • Kreditas nuo 50 € iki 2000 €;
  • Kreditai suteikiami nuo 3 iki 24 mėnesiai laikotarpiui;
  • Sutarties mokestis – 0 €.
btn-sanemt-big

Koks paskolos gavimo procesas?

Tam, kad gauti greitąjį kreditą iš Minipaskola, paspausk mygtuką “Gauti Kreditą”. Pirmiausiai reikia pasirinkti paskolos dydį, bei paskolos terminą, bei pasirinkti pildyti paraišką, pildant paraišką reikia nurodyti duomenis apie save ( vardas, pavardė, asmens kodas, mobiliojo telefono numerį, elektroninį paštą, bei adresą), vėliau gausite patvirtinimo kodą į telefono numerį kurį nurodėte registruojantis, patvirtinus jį registracija laikoma užbaigta. Vėliau reikia prisijungti į naujai sukurtą paskyrą, ten dar kartelį patvirtinti savo pageidavimus paskolai (dydis ir terminas). Užpildžius paraišką reikia sulaukti atsakymo dėl paskolos (įmonė teikia atsakymus tik darbo valandomis, tai trunka apie 15 minučių, užklausas internetu galima pateikti bet kokiu metu), gavus patvirtinimą dėl paskolos suteikimo, jums reiktų peržiūrėti sąlygas ir jei sutinkate patvirtinti savo apsisprendimą. Greitu metu sulauksite pinigų į savo sąskaitą.

Step

Užsiregistravę

Step

Perveskite 0.01 €
registracijos mokestį

Step

Pinigai bus
pervesti per
kelias minutes

Kokie mokesčiai taikomi?

Metinė palūkanų norma nuo 72,3% iki 75% (palūkanų norma ženkliai nekinta, nei nuo sumos nei nuo laikotarpio kuriam skolinamasi), o bendra vartojimo kredito metinė norma nuo 102% iki 107% (metinė kredito norma beveik tokia pati nepriklausomai nuo laikotarpio), Ferratum netaiko sutarties sudarymo mokesčio.

Įmonės darbo valandos:

Pirmadieniais – penktadieniais nuo 08:00 iki 20:00, šeštadieniais nuo 09:00 iki 14:00, sekmadieniais nedirba. Daugiau informacijos ir atsakymus į kitus aktualius ir būtinus žinoti klausimus gali rasti įmonės internetiniame puslapyje – https://www.minipaskola.lt , bei elektroniniu paštu – ferratum@ferratum.lt arba telefonu +370 5 279 1493).

btn-sanemt-big

Pažymų išdavimas

Pažyma – tai oficialus kredito gavėjo prašymu išduodamas patvirtinimas apie paskolos grąžinimą ar kitą su Sutartimi susijusį faktą (paskolos likutį, padengtų įmokų sumą ir pan.). Pažyma išduodama per 3 darbo dienas, sumokėjus 5 EUR mokestį.

Skundų nagrinėjimo tvarka

Kaip pateikti skundą ir kaip jie yra nagrinėjami?
Skundą galima pateikti susipažinus su skundų nagrinėjimo tvarka.
Kreipimosi formą galite rasti čia.
Vartotojų ginčai su finansų rinkos dalyvių

Panašios paslaugos

Greitųjų kreditų rinkoje egzistuoja keli alternatyvūs pasiūlymai, pavyzdžiui, Vivus, Smspinigai – šios įmonės siūlo skirtingas paskolų išdavimo sąlygas. Jūsų patogumui mes sukūrėme greitųjų kreditų palyginamąją lentelę, kurioje surinkome visus, pačius populiariausius ir naudingiausius kreditorius. Įvertink, kuris kreditorius tau labiausiai tinka ir spausk mygtuką (Gauti Kreditą). => Greitieji Kreditai Internetu
Autors: