SmsCredit.lt – Greitos paskolos internetu nuo 50 iki 750 eurų per 15 minučių! Pirma paskola Jums NIEKO NEKAINUOS!

SmsCreditSmsCredit.lt – tai įmonė kuri gali pasiūlyti kreditus greitai, bei patogiai, taip pat lanksčias sąlygas tokias, kaip galimybė reikalui esant prasitęsti kredito mokėjimą už tam tikrą palūkanų normą ( atsižvelgiant į kredito dydį ir numatytas palūkanas). Pranašumus kokius galima būtų išskirti kalbant apie įmonę, tai lengva registracija (galima visą parą), greitas nusprendimas ar suteikti paskolą ir apie tai informavimas, kvalifikuotas klientų aptarnavimas. Taip pat įmonė yra socialiai atsakinga, prisideda prie daugybės projektų (remia įvairių rūšių renginius, tokius kaip M.A.M.A. muzikos apdovanojimai, futbolo šalies A lyga – net pavadinta įmonės vardu, bei iniciatyva – geridarbai.lt). Įmonė siūlo paskolas nuo 50Eur iki 750Eur, paskolos galimas laikotarpis nuo 14 dienų iki 30 dienų.

  • Pirmasis kreditas nemokamai;
  • Gauk pinigus per 15 minučių;
  • Kreditas nuo 50 € iki 750 €;
  • Kreditai suteikiami nuo 14 iki 30 dienai laikotarpiui;
btn-sanemt-big

Koks paskolos gavimo procesas?

Tam, kad gauti greitąjį kreditą iš SmsCredit, paspausk mygtuką “Gauti Kreditą”. Pirmiausiai nurodyti normą pasiskolinti sumą, bei laikotarpį per kurį nori gražinti, bei pasirinkti – gauti kreditą, tada reikia užsiregistruoti ( nurodant informaciją apie gaunamas pajamas ir esamus įsipareigojimus, tada reikia pateikti asmens kodą ir kitus asmeninius duomenis). Sekantis žingsnis yra patvirtinti tapatybę (tai galima padaryti arba per bankininkystę, arba pavedimo būdu pervedant simbolinį mokestį), tada sulaukus patvirtinimo dėl paskolos suteikimo, pinigai bus pervesti į tavo sąskaitą.

Kokios sąlygos norint pasiskolinti?

Asmuo turi būti Lietuvos respublikos pilietis, amžius nuo 18 metų iki 70 metų. Neturėti pradelstų ankstesnių įsiskolinimų, bei gauti nuolatines pajamas.

Step

Užsiregistravę

Step

Perveskite 0.01 €
registracijos mokestį

Step

Pinigai bus
pervesti per
kelias minutes

Kokie mokesčiai taikomi?

Metinė palūkanų norma nuo 74% iki 75% (palūkanų norma ženkliai nekinta, nei nuo sumos nei nuo laikotarpio kuriam skolinamasi), o bendra vartojimo kredito metinė norma nuo 137% iki 141% (metinė kredito norma beveik tokia pati nepriklausomai nuo laikotarpio), o sutarties sudarymo mokestis 0,04% (nuo paskolos dydžio). Šiuo metu taikoma akcija pirmai paskolai – 100% nuolaida metinei palūkanų normai (paskola nuo 50Eur iki 750Eur, paskolos laikotarpiui nuo 14 dienų iki 30 dienų).

Įmonės darbo valandos:

Kiekvieną dieną nuo 08:00 iki 22:00. Daugiau informacijos ir atsakymus į kitus aktualius ir būtinus žinoti klausimus gali rasti įmonės internetiniame puslapyje – https://www.smscredit.lt/ , bei elektroniniu paštu – info@smscredit.lt arba telefonu +370 700 73470 ).

btn-sanemt-big

Ar aš vienu metu galiu turėti keletą kreditų iš SMScredit.lt?

Deja, bet vienu metu kelių kreditų SMScredit.lt turėti negalima. Tačiau, jei nesi išnaudojęs savo kredito limito, gali kreiptis dėl papildomos sumos išdavimo.

Ar galima registraciją patvirtinti naudojantis kito žmogaus banko sąskaitą?

Negalima. Registraciją būtina atlikti naudojantis asmenine banko sąskaita. Naudojantis kito asmens banko sąskaita, negalėsime patvirtinti registracijos ir suteikti Tau kredito.

Kokio dydžio kreditą aš galiu imti?

Kredito limitas kiekvienam SMScredit.lt klientui nustatomas individualiai. Savo kredito limitą gali sužinoti prisijungęs prie savo profilio arba užsiregistravęs.

Ar aš, norėdamas(-a) gauti kreditą, turiu įkeisti turtą arba turėti laiduotoją?

Ne, norint gauti kreditą iš SMScredit.lt, nereikia nei įkeitimo, nei laidavimo.

Panašios paslaugos

Greitųjų kreditų rinkoje egzistuoja keli alternatyvūs pasiūlymai, pavyzdžiui, Ferratum, Vivus, Smspinigai, CreditStar – šios įmonės siūlo skirtingas paskolų išdavimo sąlygas. Jūsų patogumui mes sukūrėme greitųjų kreditų palyginamąją lentelę, kurioje surinkome visus, pačius populiariausius ir naudingiausius kreditorius. Įvertink, kuris kreditorius tau labiausiai tinka ir spausk mygtuką (Gauti Kreditą). => Greitieji Kreditai Internetu
Autors: