Smspinigai.lt – Greitasis kreditas internetu vos per 15 min!

SmspinigaiSmspinigai.lt – tai įmonė siūlanti greituosius kreditus, vartojimo paskolas – kreditą įkeičiant automobilį ar kreditą įkeičiant nekilnojamą turtą, bei refinansavimą. Greitojo kredito suma yra nuo 100 Eur iki 1000 Eur, su galimybe grąžinti nuo 1 mėnesio iki 48 mėnesių; vartojimo kredito suma yra nuo 500 Eur iki 5000 Eur, gražinimo terminas nuo 1 mėnesio iki 48 mėnesių. Įmonės išskirtinumas tas, kad pasiimant pirmą greitąjį kreditą (suma nuo 100 Eur iki 1000 Eur) iki 6 mėnesių laikotarpiu nieko nekainuoja, taip pat pasiimti kreditą galima labai greitai t.y. pinigus galima gauti net per 15 minučių, bei galimybė pateikti prašymą dėl kredito sms žinute.

  • Pirmasis kreditas nemokamai;
  • Gauk pinigus per 15 minučių;
  • Kreditas nuo 100 € iki 5000 €;
  • Kreditai suteikiami nuo 1 mėnesio iki 48 mėnesių laikotarpiui;
  • Sutarties mokestis – 0 €.
btn-sanemt-big

Koks paskolos gavimo procesas?

Tam, kad gauti greitąjį kreditą iš Smspinigai, paspausk mygtuką “Gauti Kreditą”. Pirmiausiai užsiregistruoti sistemoje, tada nurodyti savo poreikius (paskolos dydis, terminas, bei tipas), bei pateikti paraišką, įmonė peržiūrės paraišką ir pateiks atsakymą dėl kredito suteikimo. Patvirtinus paskolą, pinigus gausite labai greitai (interneto puslapyje nurodyta, kad per keletą minučių).

Kokios sąlygos norint pasiskolinti?

Norint gauti greitąjį kreditą asmuo turi nuo 20 metų, bei užsiregistruoti internetiniame puslapyje (nurodant vardą, pavardę, asmens kodą, banko sąskaitos numerį, bei kontaktinius duomenis). Norint gauti vartojimo kreditą asmuo turi būti nuo 24 metų, įkeičiant turtą amžius nuo 18 metų iki 60 metų, taip pat reikia užsiregistruoti sistemoje.

Step

Užsiregistravę

Step

Perveskite 0.01 €
registracijos mokestį

Step

Pinigai bus
pervesti per
kelias minutes

Kokie mokesčiai taikomi?

Fiksuotos metinės palūkanos kurios yra nuo 20% (priklausomai nuo sumos ir laikotarpio), bei kredito/vartojimo paskolos metinė norma kuri nuo 30% (ilgesniam laikotarpiui mažesnė). Taip pat šiuo metu galioja akcija, kurios metu skolinantis nuo 100 Eur iki 1000 Eur, iki 6 mėnesių laikotarpiui netaikomi mokesčiai ( pasiūlymas galioja tik pirmai paskolai). Dar viena akcija yra imant 1000 Eur kreditą, kuo ilgesniam laikotarpiui jis imamas tuo mažesnės metinės palūkanos ir paskolos metinė norma taikosi.

Įmonės darbo valandos:

Pirmadieniais – penktadieniais nuo 08:00 iki 20:00, šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 10:00 iki 18:00. Daugiau informacijos ir atsakymus į kitus aktualius ir būtinus žinoti klausimus gali rasti įmonės internetiniame puslapyje – https://www.smspinigai.lt/, skype – smspinigai, bei elektroniniu paštu – info@smspinigai.lt arba telefonu +370 527 40040).

btn-sanemt-big

Ar galimą paskolą grąžinti anksčiau laiko?

Taip, galima. Grąžinant paskolą, mokėjimo pavedimo paskirtyje būtina nurodyti paskolą ėmusio žmogaus asmens kodą.

Ar gali paskolą mokėti kitas žmogus?

Taip, tačiau mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti paskolą paėmusio asmens vardą, pavardę ir asmens kodą.

Ar galiu 0,01 € registracijos mokestį sumokėti iš kito žmogaus sąskaitos?

0,01 € registracijos mokestį būtina atlikti tik iš savo asmeninės sąskaitos. Pervedimo, gauto iš kito asmens sąskaitos, neįskaitysime ir patvirtinti registracijos negalėsime.

Ar galima gauti paskolą kito žmogaus vardu?

Ne, paskolą galite gauti tik savo vardu, todėl registraciją turite atlikti naudojantis savo asmenine banko sąskaita.

Panašios paslaugos

Greitųjų kreditų rinkoje egzistuoja keli alternatyvūs pasiūlymai, pavyzdžiui, Ferratum, Vivus, CreditStar – šios įmonės siūlo skirtingas paskolų išdavimo sąlygas. Jūsų patogumui mes sukūrėme greitųjų kreditų palyginamąją lentelę, kurioje surinkome visus, pačius populiariausius ir naudingiausius kreditorius. Įvertink, kuris kreditorius tau labiausiai tinka ir spausk mygtuką (Gauti Kreditą). => Greitieji Kreditai Internetu
Autors: