Vivus.lt – Greitos paskolos internetu nuo 100 iki 3000 eurų per 15 minučių! Patogios 1-24 mėnesių trukmės vartojimo paskolos!

VivusVivus.lt – siūlo nuo 100 € iki 3000 € Lt kreditus 3-24 mėnesių laikotarpiui. Pinigai į kliento sąskaitą pervedami itin greitai. Grąžinti Vivus.lt kreditą galima tiek naudojantis elektronine bankininkyste, tiek bet kurio banko filiale. Su kiekvienu Vivus.lt klientu stengiamės sukurti abipusiai naudingą bendradarbiavimą, suteikiant kuo daugiau informacijos apie teikiamas paslaugas, pasiūlant individualius sprendimus ir palankias kredito sąlygas.

  • Gauk pinigus per 15 minučių;
  • Kreditas nuo 100 € iki 3000 €;
  • Kreditai suteikiami nuo 3 iki 24 mėnesių laikotarpiui;
  • Sutarties mokestis – 0 €.
btn-sanemt-big

Tam, kad gauti greitąjį kreditą iš Vivus, paspausk mygtuką “Gauti Kreditą”. Kreditą iš Vivus.lt Jūs galėsite gauti tik tuo atveju jei Jūs esate pastovus Lietuvos gyventojas ir Jums jau 18, bet Jums dar nesukako 65 metai. Taip pat pas Jus neturi būti pradelstų mokėjimų, tai yra mokėjimo įsipareigojimų pažeidimų. Jūs turite turėti pastovias pajamas. Jums reikalinga sąskaita viename iš Lietuvos bankų ir aktyvus mobiliuoju ryšys.

Step

Užsiregistravę

Step

Perveskite 0.01 €
registracijos mokestį

Step

Pinigai bus
pervesti per
kelias minutes

Vivus.lt Kredito gavimo procesas:

Kad gautumėte kreditą iš Vivus, reikia paspausti langą “Gauti Kreditą”, paskui išsirinkti kredito sumą ir gražinimo terminą. Vėliau reikia užsiregistruoti tinklapyje, užpildžius anketą per kelias minutes. Pateikti prašymą paskolos gavimui ir po patvirtinimo pinigai jau bus Jūsų sąskaitoje.

Vivus.lt darbo laikas Kiekvieną dieną prasideda 7 valandą ryto ir kreditai išduodami iki 22:00. Vivus.lt kreditą galima gauti nuo 18 iki 70 metų amžiaus, be užstato ir laidavimo. Būtent tai yra pagrindiniai veiksniai lemiantys tokį greitą paskolų peržiūrą ir piniginių lėšų pervedimą nes nėra būtinybės teikti ir išduoti dokumentus. Šiuo atveju užtenka turėti mobilų telefoną ir sąskaitą viename iš Lietuvos bankų. Pinigai bus pervesti per kelias minutes.

btn-sanemt-big

Ko reikia, norint gauti kreditą?

Kreditą gali gauti 18-70 metų fiziniai asmenys nuolat gyvenantys Lietuvoje. Kad gautumėt kreditą, Jums reikia turėti sąskaitą kuriame nors Lietuvos banke, mobilųjį telefoną, el. pašto adresą ir nuolatinį pajamų šaltinį.

Kaip greitai galima gauti kreditą?

Teigiamo atsakymo atveju pinigai į Jūsų banko sąskaitą bus pervesti per 10-15 minučių.

Ar galiu gauti kreditą naktį arba savaitgalį?

Kreditus pervedame kiekvieną dieną nuo 7:00 iki 22:00 val. Bet kredito paraišką galite pateikti bet kuriuo paros metu.

Ar galima gauti paskolą kito žmogaus vardu?

Ne, paskolą galite gauti tik savo vardu, todėl registraciją turite atlikti naudojantis savo asmenine banko sąskaita.

Kokio dydžio kreditą galiu gauti?

Kredito limitas kiekvienam Vivus.lt klientui nustatomas individualiai. Savo kredito limitą galite sužinoti prisijungę prie savo profilio arba užsiregistravę.

Panašios paslaugos

Greitųjų kreditų rinkoje egzistuoja keli alternatyvūs pasiūlymai, pavyzdžiui, Ferratum, Smspinigai, CreditStar – šios įmonės siūlo skirtingas paskolų išdavimo sąlygas. Jūsų patogumui mes sukūrėme greitųjų kreditų palyginamąją lentelę, kurioje surinkome visus, pačius populiariausius ir naudingiausius kreditorius. Įvertink, kuris kreditorius tau labiausiai tinka ir spausk mygtuką (Gauti Kreditą). => Greitieji Kreditai Internetu
Autors:

Summary
Review Date
Reviewed Item
Vivus.lt Paskola Internetu
Author Rating
51star1star1star1star1star